previous-pageDerimod Club Hakkında

Derimod Club Nedir?

Derimod Club, müşterilerine ayrıcalıklar tanıyan, puan kazandıran, kişiye özel kampanya ve indirimler sunan bir üyelik programıdır.

 

Derimod Club’a nasıl üye olunur?

Tüm Derimod mağazalarında mağaza personellerimiz aracılığı ile kolay ve güvenilir bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

 

Derimod Club üyeliğinin avantajları nelerdir?

Hemen Kazanmaya Başla! Mağazalarda yapacağın her alışverişinde puan kazan! Üstelik alışveriş tutarın arttıkça kazandığın puan da artacak.

Kazandığın Puanları İndirim Olarak Kullan! Mağazalarda yapacağın alışverişlerde ödeme esnasında birikmiş puanlarını indirim olarak kullan!

İlk Sen Haberdar Ol! Yeni gelen ürünlerden, yepyeni koleksiyonlardan ve kampanyalarımızdan öncelikli haberdar ol!

Sana Özel! Kampanya ve indirim fırsatlarından yararlan!

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

1. DERİMOD CLUB nedir?

Derimod Club üyesi olduğunuzda, Derimod’un genel ve kişiye özel kampanyalarından, promosyonlarından, tanıtımlarından öncelikli haberdar olur; puan kazanma/kullanma, kişiye özel tanımlanan indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

2. Derimod Club, kredi kartı olarak kullanılabilir mi? Üyelik ücreti var mıdır?

DERİMOD CLUB bir taksit veya kredi kartı değildir, finansman özelliği bulunmamaktadır. Alışverişlerinizde DERİMOD CLUB’ı ister nakit ile ister banka kartları ile beraber kullanabilir ve puan kazanabilir veya kazandığınız birikmiş puanlarınızı harcayabilirsiniz. DERİMOD CLUB üyeliği ücretsizdir.

 

3. Derimod Club tüm mağazalarda kullanılabilir mi?

Tüm Derimod mağazalarımızda yapacağınız alışverişlerinizde Derimod Club üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

 

4. Derimod Club’a nasıl üye olunur?

Tüm Derimod mağazalarında mağaza personelinden kasada üye olmak için destek isteyerek kolay ve güvenilir bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

 

5. Derimod Club ile yapılan harcamalarda ne kadar puan kazanılır? Kazanılan puanlar tüm ürünlerde kullanılabilir mi?

Derimod Club’a üye olduğunuzda alışverişlerinizden %2 oranında puan kazanmaya başlarsınız. Üyelik segmentiniz arttıkça kazanılan puan oranı da artacaktır. Silver segmenti %2, Gold segmentinde %5, Diamond segmentinde ise %10 oranında yaptığınız harcamalarınızda puan kazanırsınız.

Derimod Club puan kazanım ve kullanım işlemleri tüm ürünlerde geçerlidir.

 

6. Biriken puanlar harcanırken belirli bir harcama koşulu/limiti var mı?

Evet, alışverişlerinizin % 50’sine kadar olan tutarda Derimod Club puanınızın tamamını kullanabilirsiniz. Örneğin, 250TL Derimod Club puanınızı kullanabilmeniz için minimum 500TL tutarında alışveriş yapmanız gerekmektedir.

 

7. Derimod Club üyelik segmenti nasıl yükseltilir?

Derimod Club’a üye olduktan 1 yıl içerisinde 6000 TL üzeri harcamalarınızda Gold üyelik segmentine ulaşılır ve yaptığınız harcamaların %5’i oranında puan kazanırsınız. 1 yıl içerisinde Derimod Club ile yaptığınız harcamalar 12000TL’yi geçerse, Diamond segmentine geçer ve harcamalarınızın %10’u oranında puan kazanmaya başlarsınız.

 

8. Kazanılan puanlar ne kadar süre ile geçerlidir? Kullanılmayan puanlar nakite çevirebilir mi ya da devredilebilir mi?

Derimod Club ile kazanılan puanlar bir sonraki yılın sonunda silinmektedir. Örneğin, 2023 yılında kazandığınız puanlar 2024 yılının Aralık sonuna kadar geçerliliğini korur, 1 Ocak 2025 itibari ile de geçerliliğini yitirmektedir.

Derimod Club kampanyalarından kazanılan “Kampanya Puanları” ise kampanya koşullarında belirtilen süreler içerisinde kullanılması gerekmektedir.

Kazanılan haklar, kişiye özeldir ve belirtilen tarihler içerisinde kullanılmalıdır; kazanılan indirim ve puanlar başka bir kişinin üyeliğine devredilemez ve nakde çevrilemez.

 

9. Yurtdışı numaram üzerinden Derimod Club üyeliği oluşturabilir miyim?

Sadece Türk gsm operatörlerinden birine bağlı cep telefonu numarası ile üyelik oluşturabilirsiniz. Yurtdışı kayıtlı numaranız üzerinden Derimod Club üyeliği oluşturulamamaktadır.

 

10. Şirket veya kurumlar adına Derimod Club üyeliği oluşturabilir miyim?

Şirketler, kurumlar vb. tüzel kişiler adına Derimod Club üyeliği oluşturulamaz. Derimod Club, sadece gerçek ve bireysel kişilere yönelik bir üyelik programıdır.

 

11. Üye olmadan önce gerçekleştirdiğim alışverişlerin puanları sisteme yansır mı?

Derimod Club üyesi olduğunuz tarih itibariyle yaptığınız alışverişlerden puan kazanırsınız.

 

12. Derimod Club üyeliğimde kayıtlı gsm numaramı artık kullanmıyorum, güncel kullandığım numara ile değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Müşteri Hizmetlerimizi (08502884288) arayıp müşteri doğrulaması yaparak eski üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz. Eski numaranıza ait üyeliğiniz iptal edildikten sonra güncel kullandığınız gsm numaranız ile yeni club kartınız oluşturulacaktır. Eski üyeliğinizdeki puanlarınız yeni karta aktarılacak, mevcut üyelik segmentiniz de yeni oluşturduğunuz üyelikte devam edecektir ve hak kaybı yaşanmayacaktır.

 

13. Farklı bir kişinin puanlarıyla kendi puanlarımı birleştirip alışveriş yapabilir miyim?

Kazanılan haklar, kişiye özeldir. Bu sebeple kazanılan indirim ve puanlar başka bir kişiye devredilemez.

 

14. Derimod Club puanlarımı nasıl takip edebilirim?

Mağazalarımızda kasa görevlisi personelinden veya müşteri hizmetlerimizi (08502884288) arayarak Derimod Club üyelik puanlarınızı sorgulayabilirsiniz.

 

15. Puanlarımı kullanarak alışveriş yaptım fakat ürünü değiştirmek / iade etmek istiyorum. Bu alışverişten kazandığım Derimod Club puanı ne olacak?

İade işlemlerinizde kazanmış olduğunuz puanlar, iade yapıldıktan sonra bakiyenizden düşecektir. Ayrıca kullandığınız puanlarınız size geri iade edilecektir. Değişim işlemlerinde ise değiştirmiş olduğunuz ürün tutarında tekrar puan kazanırsınız.