Değişim

Fikrinizi değiştirmenizi anlayışla karşılarız.

Derimod.com.tr ve mağazalarımızdan almış olduğunuz ürünlerin değişimi 30 gün içerisinde mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

  • Değiştirmek istediğiniz ürünü/ürünleri orijinal ambalajında, hasar görmemiş, kullanılmamış olarak tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.
Değişim Yapmak İçin
1
Aldığınız ürünü değiştirmek için size uygun Derimod Mağazasına getirin.
2
Değişim işlemini için faturanızı yanınızda getirmeyi unutmayın.

Sıkça Sorulanlar

01 Websitenizden aldığım ürünü mağazada değiştirebilir miyim?

Mağazalarımızda değişim işlemlerini yapabilirsiniz. Değişim için 30 gün süreniz olduğunu hatırlatmak isteriz. Ürünler orijinal ambalajında, hasar görmemiş, kullanılmamış olmalıdır ve ürün/ürünlere ait faturanızın yanınızda olması gerekmektedir. İade sürecinde web sitesinden alınan ürün ya da ürünler için mağazadan ücret iadenizin yapılmadığını belirtmek isteriz.

02 Ürünüm yanlış geldi, ne yapmalıyım?

Yanlış iletilen siparişiniz için iade/değişim işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İade/değişim sürecinde gelen ürünün tüm aksesuarları eksiksiz, orijinal ambalajında, hasar görmemiş, kullanılmamış olarak faturanız ile birlikte işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

03 Sitenizden aldığım ürünlerin beden değişimi nasıl yapılmaktadır?

Sitemizden aldığınız ürünlerin değişimi 30 gün içinde mağazalarımızdan yapılabilmektedir. Size en yakın mağazamızı bulmak için tıklayınız. Mağaza çalışanlarımız ürün değişiminde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.