İade

Fikrinizi değiştirmenizi anlayışla karşılarız.

Teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde aşağıdaki yöntemlerden biri ile aldığınız ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz.

  • • Faturanızı veya sipariş numaranız ile birlikte iade nedeninizi, iade etmek istediğiniz ürünler ile beraber kutuya yerleştirmeniz gerekmektedir.
  • • İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri orijinal ambalajında, hasar görmemiş, kullanılmamış olarak tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.
  • • Kargo poşetine konulmamış ve kutusu bantlanarak zarar görmüş ürünler iade alınamamaktadır.
  • • Kampanya şartları, kampanya döneminde geçerlidir.
  • • www.derimod.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünler mağazada değişim yapıldığı takdirde iade alınmamaktadır.
  • • Mağazalarımıza isimsiz/talepsiz gönderilen ürünler iade prosedürü gereğince işleme alınmayacaktır. Lütfen ürününüzün Derimod Ürün Kontrol Merkezi’ne ulaştığından emin olunuz.
  • • Ürün kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilen ve onaylanmayan iadeler alıcı ödemeli olarak göndericiye iade edilecektir.
  • • Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenir. Bu süreç ortalama 2-7 iş günü sürmektedir.
İadenizi Gerçekleştirmek İçin
Ücretsiz Kargo
ile Gönderin
Mağazalarımıza
Bırakın
1
Derimod.com.tr’den yaptığınız siparişleri üye girişi yaparak “Siparişlerim” bölümü altında görebilirsiniz, iade etmek istediğiniz ürün için “Kolay İade” butonu ile talep oluşturun
2
İşlem sonucunda iade kodunuz oluşturulacaktır. İade kodunuzu not edin.
3
İade kodunuz ile birlikte iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firmalarına ücretsiz bırakabilirsiniz.
4
İade kodunuzla birlikte ürününüzü kargoya teslim edebilirsiniz.
5
İade sürecini web sitemizde üye girişi yaparak “Siparişlerim” bölümü altından takip edebilirsiniz.
6
Üyeliğiniz yoksa buradan kolaylıkla üye olabilir, tüm geçmiş siparişlerinizi ve sipariş statülerinizi oluşturduğunuz şifre ile giriş yaparak görebilirsiniz. Oluşturduğunuz yeni siparişleriniz için sipariş takibi yapabilir, iade kodu oluşturabilir, iade süreci için de ayrıca kargonuzu takip edebilirsiniz.
7
Eğer bir hesabınız yoksa iade edeceğiniz ürünü anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo firmalarına ücretsiz teslim edebilirsiniz. Öncelikle çağrı merkezimizi arayarak iade kodu almanızı rica ederiz.
Müşteri Hizmetleri numaramız: 0 (850) 288 4 288
Ürününüzü kargo firmasına teslim ettikten sonra kargo sürecini takip edebilmeniz için kargo takip numarasını talep etmeyi unutmayınız.
Yurtiçi Kargo Telefon numarası: 444 99 99

Sıkça Sorulanlar

01 Ürünü iade ettikten sonra iade edilecek tutarı nasıl ve ne zaman alacağım?

Kredi kartı/ Banka kartı ile yapılan alışverişlerin iadesinde, en geç 15 gün içerisinde Derimod tarafına ödeme alınan karta iade edilmektedir. Bankaya bağlı olarak, iade tutarının karta yansıma süresi değişkenlik gösterebilmektedir.

02 Anlaşmalı olduğunuz firmalardan farklı bir kargo firması ile gönderebilir miyim?

Farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünlerin sorumluluğu sipariş veren tarafa aittir. Farklı bir kargo şirketi tercih etmeniz durumunda kargo ücretini karşılamanız gerekecektir. Ürününüzü kargo firmasına teslim ettikten sonra kargo sürecini takip edebilmeniz için kargo takip numarasını talep etmeyi unutmayınız. Farklı bir kargo firmasına teslim etmeniz durumunda aşağıdaki bilgileri paylaşınız. Kime : Derimod Ürün Kontrol Merkezi, Adres : Arvato Platform L2 Orta Mahallesi Öztaş Sokak Logipark Sitesi D:9 No:11-1, 34956 Tuzla /İstanbul

03 Geri ödeme tutarım hala tarafıma iletilmedi ne yapabilirim?

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda sistemsel kontroller yapılıp tarafınıza iadenin gerçekleşip gerçekleşmediği ile ilgili dönüş sağlanır. İadeniz gerçekleşmemişse ve 14 günlük süre içerisindeyseniz işlem sırasındadır ve beklemelisiniz. İadeniz gerçekleşmişse hesabınıza yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişebilmektedir. Bu durumda provizyonda olan tutarınız için bankanızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

04 Memnun kalmadığım ürünü iade etme hakkım var mı?

Sipariş verdiğiniz ürünü herhangi bir nedenle iade etmek istemeniz durumunda 14 gün içinde tüm aksesuarları ile, orijinal ambalajında, hasar görmemiş, kullanılmamış olarak tarafımıza ilettiğiniz taktirde iade etme hakkınız bulunmaktadır.